Шкільна колекція

Поки діти насолоджуються фінальними днями канікул перед початком навчального року, всі батьки вирішують задачу покупки дитячого взуття в школу.

Особливості шкільного взуття для дітей

Щоб спростити цю задачу, розглянемо основні параметри, які необхідно врахувати перед покупкою:

  • Правильний розмір. Щоб дитина могла максимально присвятити свою увагу придбанню знань, необхідно захистити його від відволікаючих чинників, одним з яких можуть бути тугі або занадто вільні туфлі. Якщо нога вашого малюка зростає непередбачувано, то час для покупки краще вибрати в середині або наприкінці серпня, коли можна буде точніше виміряти довжину ступні і підібрати з каталогу правильний розмір.
  • Якість. Подумайте, скільки часу проводить дитина в процесі отримання знань? Більшість дітей присвячують навчанню і шкільних занять не менше шести годин в день по п'ять днів на тиждень протягом 9 місяців. Щільний задник, зручна колодка, ортопедична устілка і невеликий каблук - все це незмінні параметри, яким слід віддати належну увагу і не шкодуючи, купити своєму школяреві хорошу якісну пару від надійних виробників.
  • Матеріали. Лідером за популярністю при виробництві дитячих туфель для школи незмінно залишається натуральна шкіра, яка дозволяє нозі дихати під час занять і не перегріватися під час змін, коли діти сповна вихлюпують свою рясну енергетику, пустуючи і бігаючи один за одним. Якщо піджак або джемпер можна зняти, то бігати босоніж вже точно не вдасться.
  • Зовнішній вигляд. Незважаючи на те, що шкільна форма залишилася в минулому, і багато освітніх закладах дають змогу своїм учням одягатися вільно, все ж присутні деякі очікування, які слід поважати. Щоб дитина виглядала солідно і охайно, часто по гласним або негласним правилам дитяча шкільна взуття передбачає лаконічний вигляд (як правило туфель) в поєднанні зі стриманою колірною гамою.

На сайті нашого магазину Ви можете знайти: кеди , півчобітки , напівчеревики і т.д.

Асортимент дитячого взуття для школи в магазині ПІНГУРУ

Якщо відносно взуття на літні канікули або для будинку можна і знехтувати якістю, то для навчання більшість люблячих дорослих шукає саме хорошу шкільну взуття для дітей.

Щоб якомога більше батьків могли дозволити собі купити якісні шкільні туфлі, компанія випустила особливу лінійку під назвою PauloB by Bartek. Це моделі шкільної взуття, які можна купити за найоптимальнішою ціною, яку вдалося сформувати за рахунок пошиття великої кількості найбільш універсальних і популярних моделей дитячого шкільного взуття. У цій лінійці НЕ буде модних елементів або елегантних особливостей, зате PauloB by Bartek залучає своїх покупців найкращим поєднанням ціни і якості.

Де купити взуття для школярів в Україні?

З розмірами, моделями і цінами можна ознайомитися в каталозі в шапці сайту Pinguru, після чого зробити свій вибір і замовити онлайн з доставкою по всій Україні.

Також можна під'їхати в магазин за адресою: м.Харків, вул. Сумська, 67

Перед поїздкою в магазин, прохання попередньо уточнювати наявність моделей. В каталозі сайту асортимент товарів істотно ширше, тоді як в живому магазині товар змінюється в залежності від сезону.

Шкільна колекція