Резиновые сапоги

Якими б сонячними не були ваші канікули, жоден літній сезон не обходиться без проливних дощів. Але ця обставина не затьмарює дитяче життя. У той час як дитина прагне вибігти на вулицю для вимірювання глибини калюж або походів по бруду, батьки стурбовані збереженням здоров'я малюка і захисту від застуд, вогкості і промоклих ніг.

Дитячі гумові чоботи в Харкові

Незважаючи на всі складнощі підбору взуття для дітей, є хороша новина для тих, хто планує купити гумові чоботи дитині, щоб забезпечити своєму малюкові тепло і сухість. Полягає вона в тому, що при покупці можна не приділяти пильну значення розміру. Гумові чоботи допустимо замовляти з невеликим запасом «на виріст».

Види дитячої гумового взуття в інтернет магазині ПІНГУРУ

Гумові чоботи для дітей не володіють широким набором характеристики відрізняються лише кількома параметрами:

  • Забарвлення. Колір і малюнок літніх чобіт для дощових днів може бути яскравим або стриманим, орієнтованим на хлопчика чи дівчинку, навіть на настрій або хобі вашого малюка. Комічні, гоночні, квіткові або абстрактні малюнки будуть яскравою плямою в похмуру погоду.
  • Утеплення. Крім легких літніх моделей непромокаючої взуття для дітей, що дають захист лише від вологи, є екземпляри з додатковою вкладкою-чобітком, який захищає в негоду більш холодних весняних або осінніх днів. Утепляющая вставка є знімною, її можна легко вийняти і випрати при необхідності, що значно полегшує догляд за взуттям, яка безсумнівно знаходиться в «зоні ризику» через допитливого настрою її володарів.
  • Матеріали. Сучасні моделі дитячої гумового взуття можуть відрізнятися якістю матеріалу в залежності від виробників. У цьому питанні слід прислухатися до своїх побажань. Хтось любить гнучкий і щільний матеріал, а кому-то цілком достатньо звичайних чобітків за прийнятною ціною.

На сайті нашого магазину Ви можете знайти: дитячі черевики, дитячі півчобітки, кеди дитячі, дитячі чоботи і т.д.

Де купити дитячі гумові чоботи

Інтернет-магазин Pinguru в розділі непромокаючої взуття віддає перевагу фірмі Demar, продукція якої відома своєю легкістю, комфортом і оптимальною ціною. Дитячі Демар (або демарікі) від польського виробника давно завоювали популярність в сегменті непромокаючої взуття для дитини.

Зверніть увагу, що одна і та ж модель може бути в різних розмірних сітках, від чого залежить ціна виробу.

З розмірами, моделями і цінами можна ознайомитися в каталозі в шапці сайту Пінгуру, після чого зробити свій вибір і замовити онлайн з доставкою по всій Україні.

Також можна під'їхати в магазин за адресою: м.Харків, вул. Сумська, 67

Перед поїздкою в магазин, прохання попередньо уточнювати наявність моделей. В каталозі сайту асортимент товарів істотно ширше, тоді як в живому магазині товар змінюється в залежності від сезону.