Зимові уггі на танкетці
26.03.2018

Вимоги до дитячого взуття завжди були набагато вище, ніж до взуття для дорослих, тут бралися до уваги і якісна ергономіка, і споживчі якості - міцність і безпеку. Особливо гостро ставилося питання якості - взуття повинна бути перш за все якісна, адже ціна найпростіших дитячих натуральних уггі практично порівнянна з ціною на моделі для дорослих.
Однак при підборі моделей і варіантів обробки для зимового взуття для дітей молодшого та середнього шкільного віку, як показує практика, найпопулярнішими виступають уггі на танкетці. Широка і стійка підошва чобіт без каблука відмінно підходить для специфічної зимової погоди. Натуральна оздоблення верху, виконана зі шкіри або штучного матеріалу, в поєднанні з хутряним внутрішнім наповненням забезпечує тепло і затишок, а міцна підошва з поліуретану - впевнене пересування по вулиці.
Серед усього розмаїття моделей саме уггі на танкетці вважаються найбезпечнішими і найбільш зручними видами чобіт для дітей. Важливим фактором у виборі саме такого виду взуття вважається крій взуття - невелика кількість деталей, з яких шиються чобітки, і широкий верх дають можливість дитині вільно почувати ноги, а легкість, з якою вони надягають, робить їх улюбленим взуттям.

Як вибирати дитячі натуральні уггі

Для молодшого та середнього шкільного віку однією з найбільш складних завдань в покупці взуття виступає підбір розміру моделі, що сподобалася. Дитячі натуральні уггі також не є винятком - підбір моделі найкраще здійснювати безпосередньо приміркою, адже навіть імениті бренди, що випускають взуття, мають свої особливі розмірні лінійки.
Дитячі натуральні уггі з хутряною серединою однозначно вимагають примірки, особливо якщо час, на яке купуються чоботи, доводиться на період активного росту. Взагалі, уггі на танкетці традиційно купуються для дітей молодшого та середнього шкільного віку з розрахунку шкарпетки одного сезону. Цей підхід обумовлюється тим, що з покупкою на виріст не завжди можна вгадати, так само як і з розміром. В одних чобітках розмір може бути стандартним, а ось в інших це може бути маломеркі, орієнтованої на азіатський регіон.
Для дітей не рекомендується вибирати хутряні уггі. Незвідані замети і гірки швидко зроблять вигляд чобіт непрезентабельним. Також не варто віддавати перевагу і коротким чобітків для дитини. Оптимальним варіантом виступають високі уггі і уггі середньої висоти. Рекомендується віддавати перевагу чобіт з шкіряним верхом або верхи зі шкірозамінника, найменш практичними вважають текстильні уггі і моделі з замшевим верхом.