Як вибрати дитяче взуття на зиму?
29.03.2018

Хороша дитяче взуття на зиму утримує тепло, ніжки дитини в ній не мерзнуть. Зручність, комфорт, натуральні матеріали - це основні властивості такої взуттєвої продукції. Батьки, які вибирають теплі чобітки, повинні визначитися з розміром.

Визначення розміру

Купуючи взуття для зимового часу, ви повинні визначити розмір, який підходить вашій дитині. Занадто маленька взуття тисне на ніжки малюка, які в ній мерзнуть. Якщо ж у чобітків надто великий розмір, то в зимовий час вони не зігрівають. Через неграмотно вибраного розміру несформована дитяча стопа деформується, а це неприпустимо.

Вибір повноти

При виборі чобітків для дитини треба приділити увагу їх повноті. Якщо у вашого чада вузька ніжка, не можна купувати широкі пари. Дітям з широкими стопами не підходить вузькі чобітки. За покупкою треба йти з дитиною, щоб виконати примірку на місці. Не секрет, що у різних компаній може бути різна сітка розмірів. Відзначимо, що примірка повинна здійснюватися в вечірній час, так як протягом дня відбувається невелике набрякання ніжки.

Визначення підйому

Не забудьте про такий параметр взуття, як підйом. У тому випадку, якщо перехід зверху вниз є плавним, похилим, то такий підйом високий. Важливо, щоб підйом дитині був зручний. Після разнашіванія пари її розмір трохи збільшується. Вам доведеться скористатися додатковою устілкою.

Якості підошви

Заходячи в магазин, приділіть увагу підошві взуття. У хорошій взуттєвої продукції гнучка підошва з високою щільністю. Тільки в цьому випадку ваш малюк буде відчувати комфорт. Не забудьте про перевірку швів. Треба відігнути край підошви, щоб подивитися, чи немає тут щілин.

Чоботи мають бути оснащені підошвою, яка не ковзає на зимових доріжках. Велике значення мають властивості малюнка. Він не повинен направлятися в одну сторону, щоб підошва не ковзала. Вибираючи чобітки, перевірте супінатор. При його відсутності потрібно обзавестися додатковою устілкою з ортопедичними властивостями. Якісна пара повинна оснащуватися жорстким задником з достатньою висотою, широким носком. Дитина не підвернеться ніжку, якщо в чоботях зверху щільний матеріал.

Властивості устілки

Важливим елементом будь-якої зимового взуття є устілка. Кращий варіант - устілка з хутра, яка міцно пришивається до виробу. Взуттєвий утеплювач повинен виконуватися з такого матеріалу, як справжнє хутро. Непоганим варіантом є мембранний утеплювач. Найкраще вибирати моделі, в яких використовується натуральна шкіра. При виборі взуття треба як слід її розглянути. Зморшки, складочки, деформації, цятки - все це виключено.

Дійте правильно, щоб вибрати хороше взуття для вашого малюка!